Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě

Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě - Troll | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Troll
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Troll. Číst Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neohrožený detektiv Prdelka a jeho trochu popletený pomocník pan Bobek se opět pouštějí do boje se zločinem. Ve městě totiž řádí strašidelný obr, který v temných uličkách okrádá spořádané občany. Podaří se slovutnému vyšetřovateli s netradičním vzhledem vypátrat tohoto podlého kriminálníka a vrátit do města klid a pořádek? Při čtení tohoto zábavného příběhu se prostřednictvím logických hádanek do napínavého vyšetřování můžete zapojit i vy.


...v Prdelka a jeho trochu popletený pomocník pan Bobek se opět pouštějí do boje se zločinem ... Knižní série Detektiv Prdelka | Dobré Knihy.cz ... . Ve městě totiž řádí strašidelný obr, který v temných uličkách okrádá spořádané občany. Při čtení tohoto zábavného příběhu se prostřednictvím logických hádanek do napínavého vyšetřování můžete zapojit i vy. Ahoj! Těší mě, jsem detektiv Prdelka. Ač na to možná nevypadám, ve svém oboru jsem docela hvězda a v ničem si nezadám se svými slavnějšími kolegy Herculem Poirotem nebo Sherlockem Holmesem. Na rozdíl od nich jsem však také zapáleným učitelem, a tak ode mě při řešení ... De ... Detektiv prdelka a obr mizici ve tme levně | Blesk zboží ... . Na rozdíl od nich jsem však také zapáleným učitelem, a tak ode mě při řešení ... Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě. Troll. Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě 269,-234,-Skladem > 10 ks. Koupit. Detektiv Prdelka a obr mizící ve tmě Neohrožený detektiv Prdelka a jeho trochu popletený pomocník pan Bobek se opět pouštěj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY