Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe

Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe - Alena Kuzmová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Kuzmová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Kuzmová,. Číst Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace přináší výběr nejkrásnějších pohádek z knihy Jaroslava Tichého, které jsou zpracovány zrcadlově v anglicko-české podobě. Text ve zjednodušené angličtině je upravený pro středně pokročilé studenty (B1–B2 podle SERR pro jazyky). Kromě dvojjazyčného textu v knize také najdete souhrnné otázky na porozumění, vysvětlení obtížnějších frází a gramatických jevů a cvičení. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilý mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství.


...full of Interest - THE DIAMOND AXE / DIAMANTOVÁ SEKERA 29 ... Kniha Diamantová sekera / The Diamond Axe | Knihy pre každého ... .6.2018 Kniha The diamon axe (Diamantová sekera) obsahuje pobaltský príbeh, ktorý je prospôsobený pre študentov angličtiny na úrovno B1 a B2. Diamantová sekera B1/B2: The Diamond Axe Alena Kuzmová, Jaroslav Tichý Nakladatel: Edika 2018 Právě pro tyto čtenáře je určena kníha The Diamond Axe, která přináší výběr nejkrásnějších pohádek z knihy Diamantová sekera. Příběhy jsou zpracovány zrcadlově v anglicko-česk ... Edika - Diamantová sekera B1/B2 ... . Příběhy jsou zpracovány zrcadlově v anglicko-české podobě, takže kniha je vhodná i pro samouky . Text ve zjednodušené angličtině je upravený pro středně pokročilé studenty (B1-B2 podle SERR pro jazyky). Kromě dvojjaz. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY