Hrajeme si na plavání

Hrajeme si na plavání - Tereza Kandráčová Chlebusová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Kandráčová Chlebusová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrajeme si na plavání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrajeme si na plavání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Kandráčová Chlebusová. Číst Hrajeme si na plavání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtivá, praktická a stručná kniha o plavání pro děti od kojenců až po předškolní věk. Tolerantní a citlivý přístup autorky k dětem i k rodičům. Spousta praktických a vyzkoušených tipů, jak udělat plavání pro svoje ratolesti ještě pohodovější a jak si společně užít čas. Zkušenosti z první ruky: dlouholetá instruktorka plavání, zakladatelka plaveckého klubu Hastrmánek a zároveň maminka 3 dětí vás provede vším, co potřebujete o plavání svých dětí vědět. Dozvíte se, jak to na „plavacích“ kurzech pro děti chodí a jak se na ně připravit. Inspirujete se příběhy dětí, které díky plavání překonaly své strachy nebo omezení, a příběhy rodičů, kteří v ně věřili. Dostanete doporučení, co dělat, když dítě „zlobí“ nebo nespolupracuje. Dozvíte se, jak poznat dobrý bazén i plavecký kroužek, jaké jsou základní plavecké dovednosti a jak je podporovat. Pro pokročilejší jsou tu možnosti cvičení k jednotlivým plaveckým stylům a návrhy, jak je se svými dětmi dělat. Spoustu vyzkoušených tipů tady najdou i rodiče, kteří chtějí své děti sami vést k plavání a učit je. Cviky pro děti všech věkových kategorií jsou přehledně seřazené a názorně vysvětlené.


...sem máma tří dětí, insturktorka plavání a majitelka plavecké školy Hastrmánek ... Hrajeme.cz | Nezávislý portál o moderních společenských ... ... . 19 let se věnuji výuce plavání. Své děti jsem učila a naučila plavat sama. Vést kurzy plavání mě moc baví a uvědomuji si, že ne každý si může dovolit jezdit každý týden na plavání stále ve stejném čase. Proto vznikla tato kniha. Hrajeme si na plavání. Pomozte mi vydat knihu Hrajeme si na plavání, ve které vám ukážu, jak můžete naučit i vy své dítě plavat. Budete si hrát a bude vás to bavit. Kniha je ojedinělá v tom, že její součást ... Hrajeme.cz | Nezávislý portál o moderních společenských ... ... . Budete si hrát a bude vás to bavit. Kniha je ojedinělá v tom, že její součástí je interaktivní členská sekce. Čtenář nemusí jenom číst příběh a studovat cvičení, může se na ně ... Hrajeme si na plavání Autor: Kandráčová Chlebusová, Tereza Nakladatel: Tereza Chlebuso...SOUVISEJÍCÍ KNIHY