Život zn. Hygge

Život zn. Hygge - Rosie Blakeová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rosie Blakeová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život zn. Hygge.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život zn. Hygge ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosie Blakeová. Číst Život zn. Hygge Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román, který působí jako vřelé, přátelské objetí... čisté hygge.Jak velká je šance na lásku u dvou zcela odlišných povah? Nastupující hvězda „ženské romantické literatury“ Rosie Blakeová přináší na knižní trh pozitivní milostný příběh pro všechny čtenářky, které mají rády horkou čokoládu, zatažené závěsy, příjemné světlo svíček a chvilky pod hřejivou dekou, kdy se mohou začíst do knihy, která jim přinese pocit štěstí a pohody.Venkovské městečko Yulethorpe zažívá pošmourný, nevlídný podzim, a stejně tak zasmušilí jsou i jeho obyvatelé. Hlavní ulice je prázdná, většina krámků a obchůdků je zavřená, jediný hostinec bojuje o přežití. A vypadá to, že i poslední otevřený obchod, hračkářství, brzy skončí také, protože jeho majitelka už nemá energii bojovat s nezájmem zákazníků a pesimismem sousedů. V Yulethorpu to jde od desíti k pěti. Jenomže pak se v městečku jednoho dne objeví mladá Dánka jménem Klára Kristensenová.Klára chce původně zůstat jen pár dní, aby si na vlastní oči prohlédla krásné, malebné okolí, které dosud zná jen z detektivního seriálu Vraždy v Midsommeru, který Dánové vyloženě milují. Shodou náhod se ale hned první večer seznámí s Luisou, excentrickou majitelkou hračkářství, která se právě impulzivně rozhodla, že sbalí kufry a odjede na delší dovolenou do Španělska. Slovo dá slovo, Klára se u Luisy ubytuje a domluví se s ní, že se bude starat nejenom o její domácí miláčky, ale pokusí se postavit na nohy i krachující obchod. Netrvá dlouho a díky jejím novým nápadům podle hygge, tedy skandinávského konceptu spokojeného života, a přátelské povaze se krámek stává středobodem celého městečka.Pak se však v Yulethorpu nečekaně objevuje Luisin syn Joe. Matčin odjezd do ciziny ho zaskočil a mladá Dánka v domě jeho matky mu připadá podezřelá. Jako úspěšný londýnský burzovní makléř chce dát věci co nejrychleji „do pořádku“: obchod zavřít a spolu s domem co nejdráž prodat. Joeův život je pravý opak hygge – bez mobilu a laptopu se ani nehne, je pragmatický a výkonný a už dávno zapomněl, jaké to je radovat se z drobných životních potěšení, přírody a blízkosti přátel a rodiny. Kláře vůbec nerozumí a podezírá ji z postranních úmyslů. Copak někdo může pracovat tak tvrdě a „vykouzlit“ tolik pohody bez nároku na odměnu? Copak jen tak smaží po ránu dánské lívance a upřímně se raduje z východu slunce?Joe a Klára nemají na první pohled téměř nic společného, přesto začne být brzy oběma jasné, že je k sobě něco přitahuje… Jenomže dokáže muž velkoměsta a tvrdého obchodu přistoupit na mnohem pomalejší, pohodovější a šťastnější styl života podle hygge – a dokáže se ještě opravdově zamilovat?


...ivot zn.: Hygge Přidat komentář. mamzila ... Život zn.: Hygge - Rosie Blake | Kniha na Alza.cz ... . 2 23. dubna. V této knize neočekávejte děj, téměř žádný v ní totiž není. ... Život zn. Hygge. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Život zn. Hygge Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788075653048. Rosie Blake ... Kniha: Život zn. Hygge (Rosie Blake). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte Život zn.: Hygge od Rosie Blakeová? Dnes objednát ... Život zn.: Hygge - Rosie Blake | Databáze knih ... .: Hygge od Rosie Blakeová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Život zn. Hygge - Rosie Blake. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY