Finanční trhy: 4., aktualizované a rozšířené vydání

Finanční trhy: 4., aktualizované a rozšířené vydání - Oldřich Rejnuš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Rejnuš
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Finanční trhy: 4., aktualizované a rozšířené vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Finanční trhy: 4., aktualizované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Rejnuš. Číst Finanční trhy: 4., aktualizované a rozšířené vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na trhu ojedinělá publikace věnující se principům a zákonitostem fungování finančních trhů se zaměřením na specifické vlastnosti jednotlivých druhů finančních investičních instrumentů. Čtvrté vydání knihy je jednak aktualizováno v návaznosti na nedávné legislativní změny, jednak je rozšířeno o problematiku regulace a dohledu ve finančním systému, o obchodování na měnových trzích a o investování do drahých kovů. A v neposlední řadě se rovněž věnuje rizikům soudobého vývoje a možným dopadům na ekonomiku a lidskou společnost.Publikace je určena odborným pracovníkům finančních institucí, učitelům a studentům ekonomických VŠ a rovněž všem těm, kteří se o problematiku finančních trhů zajímají.Kniha je základní doporučenou literaturou ke zkouškám dle zákona č. 256/2000 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů.


...NÍ . TRHY. 4., aktualizované a rozšířené vydání ... Knihy o soustruzeni kovu levně | Blesk zboží ... . FINANČNÍ TRHY. Oldřich Rejnuš. 4., aktualizované . a rozšířené vydání. Když jsou trhy posedlé euforií, zůstáváme střízliví. Když svět propadá panice z fi nanční krize, zachováváme chladnou hlavu. Když potřebujete poradit s fi nancemi, jsme tu pro vás. Kniha: Finanční trhy -- 4., aktualizované a rozšířené vydání - Oldřich Rejnuš ... Podtitul: 4., aktualizované a rozšířené vydán ... Finanční trhy (4., aktualizované a rozšířené vydání) ... ... Podtitul: 4., aktualizované a rozšířené vydání. Komplexní popis principů a zákonitostí fungování finančních trhů. Učebnice se zaobírá funkcemi finančních trhů, finančními institucemi, ... 4., aktualizované a rozšířené vydání. Rejnuš Oldřich. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. ... ÚVOD 33 SUMMARY 34 VORWORT 35 KAPITOLA 1 FINANČNÍ TRH...SOUVISEJÍCÍ KNIHY