Královna brouků: Kamarádi z Broučí hory opět zasahují

Královna brouků: Kamarádi z Broučí hory opět zasahují - M. G. Leonardová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
M. G. Leonardová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Královna brouků: Kamarádi z Broučí hory opět zasahují.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královna brouků: Kamarádi z Broučí hory opět zasahují ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M. G. Leonardová. Číst Královna brouků: Kamarádi z Broučí hory opět zasahují Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pátrání na vlastní pěst pokračuje! Módní diva Lukrécie opět baží po úžasných exemplářích brouků, a to znamená jediné: Darkus, Virginie a Bertolt mají problém! Musí její zákeřné plány za každou cenu zastavit. Jejich kamarádům z Broučí hory se nesmí nic stát. Profesor Cuttle sice nemá pro pátrání svého syna a jeho věrných parťáků pochopení, ale to má své řešení – pro jistotu mu nic neřeknou. Rodičům se nemají zbytečně přidělávat vrásky. Odporní podvodníci Humphrey a Pickering jsou na svobodě a Lukrécie je pro svoji posedlost všehoschopná. Broukománie pokračuje dál!


...a brouků: Kamarádi z Broučí hory opět zasahují M ... DOC Ostří oceli - Masaryk University ... . G. Leonardová Nakladatel: Pikola 2018 Módní diva Lukrécie opět baží po úžasných exemplářích brouků, a to znamená jediné: Darkus, Virginie a Bertolt mají problém! Musí její zákeřné plány za každou cenu zastavit. Jejich kamarádům z Broučí hory se nesmí nic stát. Pátrání na vlastní pěst pokračuje! Módní diva Lukrécie opět baží po úžasných exemplářích brouků, a to znamená jediné: Darkus, Virginie a Bertolt mají problém! Musí její zákeřné plány za každou cenu zastavit. Jejich kamarádům z Broučí hory se nesmí nic st ... ŽENA-IN - Den dětí už je za rohem - malé knižní dárky pro ... ... . Jejich kamarádům z Broučí hory se nesmí nic stát. Pátrání na vlastní pěst pokračuje! Módní diva Lukrécie opět baží po úžasných exemplářích brouků, a to znamená jediné: Darkus, Virginie a Bertolt mají problém! Musí její zákeřné plány za každou cenu zastavit. Jejich kamarád...SOUVISEJÍCÍ KNIHY