Marxismus a skok do království svobody

Marxismus a skok do království svobody - Andrzej Walicki | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Andrzej Walicki
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marxismus a skok do království svobody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marxismus a skok do království svobody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrzej Walicki. Číst Marxismus a skok do království svobody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Marxismus a skok do království svobody je jedinečným pokusem o analýzu marxismu jako filozofického a sociologického systému, založeného na utopickém myšlení směřování k individuální svobodě. Walicki tímto prizmatem zkoumá myšlenkové koncepty Marxe, Engelse, Kautského, Plechanova a Rosy Luxemburgové, jejich přerod v totalitární komunismus leninského a stalinského typu, včetně pokusů o jejich demontář v sovětském, polském a maďarském prostředí. Vydání knihy podpořilo hlavní město Praha. Vydání knihy podpořil Polský knižní institut.


...arxismus a skok do království svobody je jedinečným pokusem o analýzu marxismu jako filozofického a sociologického systému, založeného na utopickém myšlení směřování k individuální svobodě ... skok - ABZ slovník českých synonym ... . Walicki tímto prizmatem zkoumá myšlenkové koncepty Marxe, Engelse, Kautského, Plechanova a Rosy Luxemburgové, jejich ... Kniha Marxismus a skok do království svobody je jedinečným pokusem o analýzu marxismu jako filozofického a sociologického systému, založeného na utopickém myšlení směřování k individuální svobodě. Walicki tímto prizmatem zkoumá myšlenkové koncepty Marxe, Engelse, Kautského, Plechanova a Rosy Luxemburgové, jejich ... Marxismus a skok do království svobody Čtvrtek, 12 Březen 2020 06:20 Jan Ja ... Kniha "Marxismus a skok do království svobody" ... . Walicki tímto prizmatem zkoumá myšlenkové koncepty Marxe, Engelse, Kautského, Plechanova a Rosy Luxemburgové, jejich ... Marxismus a skok do království svobody Čtvrtek, 12 Březen 2020 06:20 Jan Jaroš Nejzaj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY