Zázračný svět včel: Továrna na med aneb život v úle

Zázračný svět včel: Továrna na med aneb život v úle - Diedrich Steen, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Diedrich Steen,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračný svět včel: Továrna na med aneb život v úle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázračný svět včel: Továrna na med aneb život v úle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diedrich Steen,. Číst Zázračný svět včel: Továrna na med aneb život v úle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bez včel by lidský život na Zemi do čtyř let skončil, tvrdil Albert Einstein. Nejvýznamnější odborník na život včel a autor bestselleru Fenomenální včely přichází nyní s další přelomovou knihou, v níž populárním a přístupným způsobem představuje život v úle, který navenek vypadá jako veliký chaos, ale opak je pravdou. Včely jsou úžasná stvoření, která – navzdory tvrzení o jejich píli – umí také lenošit, vyhýbat se úkolům, zkrátka jde o bytosti, které mají své „nálady“. Po přečtení této knihy se už nikdy nebudete dívat na svět kolem nás stejně jako dosud.


...čný svět včel: Továrna na med aneb život v úle ... Zázračný svět včel - Továrna na med aneb život v úle ... ... . ... Kniha Zázračný svět včel nahlíží do života v úlu právě z perspektivy včel, lidský vstup je tu zmíněn až na druhém místě. Celá recenze 13.01.2019. Zuzana Šmejkalová . iLiteratura. Magazín OKO ... Bez včel by lidský život na Zemi do čtyř let skončil, tvrdil Albert Einstein. Nejvýznamnější odborník na život včel a autor bestselleru Fenomenální včely přichází nyní s další přelomovou knihou, v níž populárním a přístupným způsobem představuje život v úle, který navenek vypadá jako veliký chaos, ale opak je pravdou. Bez včel by lidský život na Zemi do čtyř let s ... Kniha: Zázračný svět včel (Jürgen Tautz a Diedrich Steen ... ... . Bez včel by lidský život na Zemi do čtyř let skončil, tvrdil Albert Einstein. Nejvýznamnější odborník na život včel a autor bestselleru Fenomenální včely přichází nyní s další přelomovou knihou, v níž populárním a přístupným způsobem představuje život v úle, který navenek vypadá jako veliký chaos, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY