Jak poznat Boha

Jak poznat Boha - Jiří Vacek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vacek
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak poznat Boha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak poznat Boha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vacek. Číst Jak poznat Boha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha podává praktický návod, jak ve svém životě dosáhnout poznání Boha na základě zkoumání našeho osobního vědomí Já jsem. Podstatou zde objasněné praxe, která je přístupná duchovním adeptům všech duchovních směrů, je nepopíratelná skutečnost naší existence – vědomí Já jsem. Poznání tohoto vědomí, našeho pravého Já, se dosahuje pomocí jeho hledání, kterému se v sanskrtu říká átmavičára a jejímž nejvýznamnějším učitelem byl indický mudrc Ramana Maháriši. Poznání našeho Já je pak východiskem k poznání absolutního vědomí Já jsem neboli Boha, neboť Bůh, který nás stvořil, vložil do nás sám sebe, své vědomí Já jsem. V tomto smyslu, jak se shodují i mnohá náboženství, jsme tedy s Bohem soupodstatní, protože vědomím Já jsem žijeme, ale přitom zároveň platí Ježíšovo: „Otec je větší než Já“.


... Brain Power, Focus Music, Reduce Anxiety, Binaural and Isochronic Beats - Duration: 3:16:57 ... Jak poznat Boha - Jiří Vacek | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Music for body and spirit - Meditation music Recommended for you Například Ježíš v modlitbě řekl, že jeho následovníci můžou Boha poznat. Filozofové, jako byl Filón, ale měli jiný názor. Tvrdili, že Bůh je nepoznatelný. Jak to tedy je? Bible otevřeně uznává, že není v lidských silách některým věcem o Bohu porozumět. Jak můžete Boha poznat? „O této knize Zákona bys neměl přestat mluvit a měl by si ... Jak poznat pravé náboženství? - JW.ORG ... . Jak můžete Boha poznat? „O této knize Zákona bys neměl přestat mluvit a měl by sis ji číst polohlasem dnem i nocí, abys pečlivě dodržoval všechno, co je v ní napsáno. Potom budeš mít v životě úspěch a budeš jednat moudře." Jak poznat pravé náboženství? Ukázat více. Schvaluje Bůh všechna náboženství? Proč jsou biblické zásady užitečné? Jak si můžete ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY