Kniha aktivit pro deštivé dny

Kniha aktivit pro deštivé dny - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha aktivit pro deštivé dny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha aktivit pro deštivé dny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kniha aktivit pro deštivé dny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato sbírka aktivit a nejrůznějších cvičení zabaví vaše děti ve chvíli, kdy mají doma dlouhou chvíli třeba když počasí venkovním hrátkám nepřeje. Děti na jejích stránkách čeká spojování, vybarvování, hledání rozdílů, procházení bludišti a mnoho dalšího. Komplexně rozvíjí dovednosti předškoláků a malých školáků. Veselé ilustrace a samolepky podněcují k vyplňování. Při plnění cvičení se děti i něco nového naučí, ale hlavně se kreativně a smysluplně zabaví.


...tivit pro deštivé dny. Svojtka. Tato sbírka aktivit a nejrůznějších cvičení zabaví vaše děti ve chvíli, kdy mají doma dlouhou chvíli třeba když počasí venkovním hrátkám nepřeje ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Aktivity se zvířátky ... . Kniha aktivit pro deštivé dny Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025625095 ISBN: 978-80-256-2509-5 Originál: Rainy Day Activity Book Překlad: Kavanová, Tereza Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 21,5 × 25,1 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha aktivit pro deštivé dny. Nakladatelství Svojtka & Co. February 4 · Fantastická kniha aktivit plná zábavy na deštivé dny nebo klidně i na ty slunečné! Hledáte Kniha akti ... Kniha aktivit pro deštivé dny - | Kniha na Alza.cz ... . vydání) Kniha aktivit pro deštivé dny. Nakladatelství Svojtka & Co. February 4 · Fantastická kniha aktivit plná zábavy na deštivé dny nebo klidně i na ty slunečné! Hledáte Kniha aktivit pro deštivé dny od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít...SOUVISEJÍCÍ KNIHY