Podivuhodné příhody Ingrid Winterové

Podivuhodné příhody Ingrid Winterové - J. S. Drangsholt | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
J. S. Drangsholt
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivuhodné příhody Ingrid Winterové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podivuhodné příhody Ingrid Winterové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. S. Drangsholt. Číst Podivuhodné příhody Ingrid Winterové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ingrid Winterová je úplně nahraná. Nedaří se jí prodat dům, plýtvá časem na schůzkách rodičů, v práci na univerzitě ji sužují pošahaní kolegové, její manželství ztratilo jiskru a hrůzu jí nahání i úvahy o vlastním životě. Takže když ji proti její vůli vyberou do delegace, která má navázat vědeckou spolupráci s ruskou univerzitou, rozhodně to situaci nezlepší. Diplomatická výprava se nevyhnutelně zvrtne ve ztřeštěný chaos – ale trocha chaosu je možná právě tím, co Ingrid potřebuje.


...odné příhody Ingrid Winterové J. S. Drangsholt ... Podivuhodné příhody Ingrid Winterové - J. S. Drangsholt ... ... . Bláznivá komedie o tom, co se stane, když se vám život rozpadá pod rukama. Ingrid Winterová je úplně nahraná. Nedaří se jí prodat dům, plýtvá časem na schůzkách rodičů, v práci na univerzitě ji sužují pošahaní kolegové, její manželství ztratilo jiskru a ... Podivuhodné příhody Ingrid Winterové kniha od: J. S. Drangsholt. 53 % 3 hodnocení ... Podivuhodné příhody Ing ... Nehody Ingrid Winterové: Podivuhodné příhody Ingrid ... ... . 53 % 3 hodnocení ... Podivuhodné příhody Ingrid Winterové. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY