Sedmé nebe

Sedmé nebe - Adriana Michálková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adriana Michálková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmé nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmé nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adriana Michálková. Číst Sedmé nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co když je svět, ve kterém žijeme úplně jiný? Co když před námi skrývá temná a děsivá tajemství? Co když kolem nás žijí jedinci, kteří do našeho světa nepatří a byli do něj vyhoštěni za svá provinění? Co když žijeme ve světě, kde si padlí andělé odpykávají své tresty a bojují o své duše? Před osmnáctiletou Elaine Riversovou se odkryje střežená opona a ona uzří svět takový, jaký skutečně je. Dostane se do smrtelného nebezpečí, ale po celou dobu je tu někdo, kdo ji neúnavně ochraňuje. Její strážný anděl Kassiel, jeden ze sedmi nejvýznamnějších archandělů. Autorka se netají tím, že jí při psaní knihy pomáhali andělé. Díky tomu si můžete přečíst jedinečný příběh, který vás zaručeně pohltí a odhalí vám věci, o kterých jste možná ani netušili. Sedmé nebe je první díl z připravované fantasy love story ságy pro young adult čtenáře, a tak máte zaručeno, že tímto poutavým příběhem to vše nekončí, ale naopak začíná.


...web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním ... Ano, šéfe!, 3. epizoda - Restaurace Sedmé nebe / Plzeň | Prima ... . Celé epizódy vašej obľúbenej relácie alebo seriálu, exkluzívne videá zo zákulisia, rozhovory a oveľa viac z televízie JOJ na jednom mieste. Studio Sedmé nebe Rozvrh Workshopy Pobyty Lektoři OD 11. května otevíráme Pomalu se vracíme k provozu našeho studia a vypadá to, že to bude postupný návrat 🙂 Více informací ZDE Facebook Instagram Youtube Novinky Aktuální situace ... V SEDMÉM NEBI | V sedmém nebi | JOJ Family - Televize ... ... . května otevíráme Pomalu se vracíme k provozu našeho studia a vypadá to, že to bude postupný návrat 🙂 Více informací ZDE Facebook Instagram Youtube Novinky Aktuální situace 10 dubna, 2020 | Edit Milí jógující,rádi bychom ještě jednou poděkovali vše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY