Třpytivá hodina

Třpytivá hodina - Iona Grey | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Iona Grey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Třpytivá hodina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Třpytivá hodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iona Grey. Číst Třpytivá hodina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích. Od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl. Život Seliny Lennoxové je nekonečný večírek, který má jediný cíl: vyhnout se nudné budoucnosti, kterou jí naplánovali její bohatí rodiče. Jedné noci však vstoupí do jejího života chudý malíř Lawrence Weston a Selina si je jistá, že našla to, co celou dobu hledala – pravou lásku. Když ji však postihne tragédie, musí zvolit mezi tím, co je bezpečné, a tím, co je správné.


...á hodina pro mě byla docela překvapením, a to jak negativním, tak pozitivním ... Greyová Iona: Třpytivá hodina | MALL.CZ ... . Příběh na téma Velký Gatsby mě fakt lákal, autorka výborně vykreslila tehdejší atmosféru, ale vyprávěcí styl byl na mě až moc pomalý a popisný. Střídají se zde dvě časové roviny dvou postav, a to hlavní hrdinky Seliny a její ... Třpytivá hodina Iona Grey. 5,0 ( 3) Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích. Od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl. Život Seliny Lennoxové je ... Třpytivá hodina | Magazín Dobrých knih ... . Od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl. Život Seliny Lennoxové je nekonečný večírek, který má jediný cíl: vyhnout se nudné budoucnosti, kterou jí naplánovali její bohatí rodiče. Jedné noci však vstoupí do jejího života ... Třpytivá hodina 312 Kč. Život Seliny Lennoxové je nekonečný večírek, který má jediný cíl: vyhnout se nudné budoucnosti, kterou jí na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY