Žranice

Žranice - Ladislav Pecháček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Pecháček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žranice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žranice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Pecháček. Číst Žranice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je začátek normalizace. 51. vojenský prapor potrubní dopravy provedl povinné čistky, mezi suspendovanými je i prostořeký štábní lékař Josef a prvotřídní kuchař útvaru Hans. Navzdory politické nespolehlivosti jsou nečekaně povoláni do akce. V bohem zapomenutém újezdu Krupice bude probíhat cvičení československých a sovětských vojsk za účasti nejvyšších velitelů a kuchař s lékařem dostanou úkol: Josef má zaručit nezávadnost stravy coby ochutnávač, kdežto šéfkuchař musí osvědčit zkušenosti z přepychových hotelů. Oba vědí, že pokud se před papaláši něco pokazí, schytají to oni. A to náš mladý doktor nenápadně zatajil nákazu infekční žloutenkou. Sovětský maršál s hepatitidou B by pro oba znamenal kriminál… Nezaměnitelně ironické vyprávění autora básnické hexalogie se vrací do těžké doby, opět viděné prizmatem „veselé vědy o smutných věcech“.


...tové hřiště České televize pro malé i velké děti ... Kiosek u rybníka - Restaurace - Zehrov, Mladá Boleslav ... ... . Velká žranice je dalším Ferreriho políčkem zhýralé amorální společnosti. Je to film, který pod svým příznačně pitoreskním zevnějškem skrývá existenciální rozměr. Jde o Ferreriho film asi nejslavnější s významnými oceněními, nikoliv však nejlepší. Alespoň dle mého názoru. 80% (2.11.2011) Welcome to our youtube channel ANABOLIC HORSE ! Budeme rádi, když budete pravidelně sledovat a podpoříte nás odběrem, komentářem nebo video sdílnete! Tohle n... Žranice. 191 likes. Autorská inscenace inspirovaná ... Velká žranice — Česká televize ... ... Žranice. 191 likes. Autorská inscenace inspirovaná textem „Ministryně výživy" Egona Bondyho a filmem „Velká Žranice" Marca Ferreriho. McDonaldská žranice! - Duration: 29:33. LUMA Challengers 28,354 views. 29:3...SOUVISEJÍCÍ KNIHY