Kdo ovládne svět zítřka: Závěrečný střet velmocí

Kdo ovládne svět zítřka: Závěrečný střet velmocí - Peter Orzechowski | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Orzechowski
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo ovládne svět zítřka: Závěrečný střet velmocí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo ovládne svět zítřka: Závěrečný střet velmocí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Orzechowski. Číst Kdo ovládne svět zítřka: Závěrečný střet velmocí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veškerá moc na Zemi je soustředěna na severní polokouli. Jakoby seřazeny do jedné řady leží v mírném podnebném pásu tři světové velmoci, Amerika, Rusko a Čína, a obě průmyslové velmoci, západní Evropa a Japonsko. Ovládají zbytek Země a dosud jim dominovaly USA jako jediná světová velmoc. Oba eurasijští vyzývatelé, Čína a Rusko, vstoupily do boje o stále omezenější globální zdroje a o kontrolu dopravních cest?: Dosavadní mistr světa odpovídá na Středním východě, ve Střední Asii a v Africe vyvoláváním nepokojů a občanských válek. V Jižní Americe postupně organizuje puče v rebelských státech, které se na přelomu tisíciletí odpoutaly od USA a navázaly styky s Čínou, a nahrazuje dosavadní vlády vládami věrnými USA. V Evropě oslabil bohaté země severu masovou migrací a hospodářskými krizemi a transatlantické sítě přitáhl pevně na svou stranu. Vojensky se zdá být nenapadnutelný: Zatímco v roce 2017 vydal ve svazku se svými 29 spojenci v NATO na výzbroj kolem 900 miliard dolarů, použily Rusko a Čína na vojenské výdaje dohromady ani ne třetinu této sumy, totiž 294 miliard dolarů. Přesto, i když to vypadá na jasný náskok šampiona v závěrečném střetu o světovou nadvládu?: V mnoha oblastech jsou obě eurasijské velmoci schopné nechat USA za sebou. A nabízejí Evropě šanci na záchranu?: eurasijský hospodářský prostor a projekt nové Hedvábné stezky.


...dne svět zítřka: Závěrečný střet velmocí Peter Orzechowski Nakladatel: Naše vojsko 2020 Kniha Kdo ovládne svět zítřka? - Závěrečný střet velmocí ... Zapadni zeme | Sleviste.cz ... . Veškerá moc na Zemi je soustředěna na severní polokouli. Jakoby seřazeny do jedné řady leží v mírném podnebném pásu tři světové velmoci, Amerika, Rusko a Čína, a obě průmyslové velmoci, západní Evropa a Japonsko. Kniha: Kdo ovládne svět zítřka -- Závěrečný střet velmocí - Peter Orzechowski. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Výrobca: Naše Vojsko - PRESS.SK ... . Kniha: Kdo ovládne svět zítřka -- Závěrečný střet velmocí - Peter Orzechowski. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (závěrečný střet velmocí) Předmětná hesla Kdo ovládne svět zítřka Autor Peter Orzechowski. Veškerá moc na Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY