Láska z deníku

Láska z deníku - Sarah Jio | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Jio
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska z deníku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska z deníku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Jio. Číst Láska z deníku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emily se po rozvodu vypraví na místo, které v dětství nejvíc milovala – na kouzelný ostrov Bainbridge, kde žije její svérázná teta Bee. Představa klidné dovolené se rozplyne, když potká pohledného souseda své tety Jacka a vzápětí narazí na svou dávnou lásku Grega. Emily je oběma muži okouzlena, problém je, že neví, kterým víc. Pak však objeví starý červený deník, jehož četba ji úplně pohltí – a díky němu také pochopí, kam skutečně patří.


...Láska z deníku Přidat komentář. jarmila7388 ... Láska z deníku - na kouzelném ostrově se můžete znovu ... ... . 22. dubna. Hezká odechovka myslela jsem,že to bude víc romantické,ale bylo to dost zapletené.Dá se to číst. ... Láska z deníku odkrývá staré rodinné tajemství, ukazuje to, jak se lidé mohou milovat celý život a přesto se míjet, když se všechno špatně načasuje. Román je nádherný, bolestný, srdcervoucí a dojemný. Slzy mi tekly od začátku do konce, takže si nezapomeňte ke čtení přibalit kapesníčky. ... Pro přihlášení použijte svůj e-mail ... Kniha Láska z deníku | Moja-Kniha.sk ... . ... Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz ... Láska z deníku Sarah Jio. 169 Kč ... Láska v Provenci Bridget Asher Láska z deníku Srdcovky Sarah Jio. 4,7...SOUVISEJÍCÍ KNIHY