Neviditelná superhrdinka

Neviditelná superhrdinka - Rosa Ribas | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rosa Ribas
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neviditelná superhrdinka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neviditelná superhrdinka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosa Ribas. Číst Neviditelná superhrdinka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Miss Fifty je tu, aby ochránila Barcelonu před zlem, a její největší zbraní je smysl pro humorMartě Ferrerové je přes padesát a právě ukončila sérii ozařování. Při posledním z nich se však událo cosi nečekaného a Marta získala nadpřirozené schopnosti – umí být neviditelná, má velmi bystrý sluch a umí létat, prostě se stane superhrdinkou a jako každá superhrdinka musí mít své jméno, oblek a také úhlavního nepřítele. A tak se rodí Miss Fifty, která nad Barcelonou krouží ve svém zeleno-bílém flanelovém pyžamu a snaží se zabránit bezpráví.


...elná superhrdinka Rosa Ribas. Miss Fifty je tu, aby ochránila Barcelonu před zlem, a její největší zbraní je smysl pro humor ... Losille (129 books) ... . Martě Ferrerové je přes padesát a právě ukončila sérii ozařování. Při posledním z nich se však událo cosi nečekaného a Marta získala nadpřirozené schopnosti - umí být neviditelná ... Koupit Koupit eknihu. Martě Ferrerové je přes padesát a právě ukončila sérii ozařování. Při posledním z nich se však událo cosi nečekaného a Marta získala nadpřirozené schopnosti - umí být neviditelná, má ... Neviditelná superhrdinka - Rosa Ribas | Elektronická kniha ... ... . Při posledním z nich se však událo cosi nečekaného a Marta získala nadpřirozené schopnosti - umí být neviditelná, má velmi bystrý sluch a umí létat, prostě se stane superhrdinkou a jako každá superhrdinka musí mít své jméno, oblek a také úhlavního nepřítele. Neviditelná superhrdinka (978-80-267-1169-8) Elektronická kniha - autor Rosa Ribas, 160 stran Miss Fifty je tu, aby ochránila Barcel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY