Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam…

Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… - Bob Adamson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bob Adamson
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam….pdf


Chcete si knihu přečíst?Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bob Adamson. Číst Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je souborem rozhovorů „námořníka Boba“ Adamsona s lidmi, hledajícími odpovědi na hluboké životní otázky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají lidé z celého světa, navštěvují ho na pravidelných týdenních setkáních, která autor pořádá u sebe doma v australském Melbourne. Bob svoji moudrost předává s neobvyklou bezprostředností a nezvratnost jeho slov boří všechny hranice mysli, jež jsme si sami vystavěli. Tím nám otevírá svobodu, která je pro nás přirozeným stavem bytí.


...právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Bob Adamson Nakladatel: Maitrea 2018 Vše je právě tak, jak to je 3 Ve snech mohou být jiní lidé, zvířata, auta, v podstatě cokoliv, a ty se vidíš jako aktivní součást tohoto světa, aniž bys vstal z postele ... Souznění posvátných písem - Šlenc Stanislav - Megaknihy.cz ... . Tato kniha je souborem rozhovorů „námořníka Boba" Adamsona s lidmi, hledajícími odpovědi na hluboké životní otázky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají l... Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Tato kniha je souborem rozhovorů „námořníka Boba" Adamsona s lidmi, hledajícími odpovědi na hluboké životní otázky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají lidé z ... Vše je právě tak, jak to je Dokud nás myšlenky neodvedou ... ... . Pro jeho moudrost ho vyhledávají l... Vše je právě tak, jak to je: Dokud nás myšlenky neodvedou jinam… Tato kniha je souborem rozhovorů „námořníka Boba" Adamsona s lidmi, hledajícími odpovědi na hluboké životní otázky. Pro jeho moudrost ho vyhledávají lidé z celého světa, navštěvují ho na pravidelných týdenních setkáních, která autor pořádá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY