Zápisky z Rosewoodu – Ztracená princezna

Zápisky z Rosewoodu – Ztracená princezna - Connie Glynnová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Connie Glynnová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisky z Rosewoodu – Ztracená princezna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisky z Rosewoodu – Ztracená princezna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Connie Glynnová. Číst Zápisky z Rosewoodu – Ztracená princezna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Princezna Ellie, její dvojnice Lottie a osobní strážce Jamie se pokoušejí uniknout Leviatánům, kteří jdou po princezně. Ve snaze dostat se od nich co nejdál odjedou na sesterskou pobočku Rosewoodské školy až v dalekém Japonsku. Brzy se ale ukáže, že ani tam nejsou v bezpečí. Jedinou útěchou je zjištění, že i zde existuje tajná skupinka studentů zvaná Banshee, která proti Leviatánům také bojuje. Tajemství, která společně odhalí však vše změní.


...a Ellie, její dvojnice Lottie a osobní strážce Jamie se pokoušejí uniknout Leviatánům, kteří jdou po princezně ... Zápisky z Rosewoodu Princezna v utajení - Connie Glynnová ... ... . Ve snaze dostat se od nich co nejdál odjedou na sesterskou pobočku Rosewoodské školy až v dalekém Japonsku. Brzy se ale ukáže, že Zápisky z Rosewoodu - Ztracená princezna. Connie Glynnová. E-kniha 199 Kč. Koupit Zápisky z Rosewoodu - Princezna v utajení . Connie Glynnová. E-kniha ... Zápisky z Rosewoodu / Rosewoodska kronika 3. Žánr: Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí ... Zápisky z Rosewoodu - Ztracená princezna | Albatrosmedia.cz ... . E-kniha ... Zápisky z Rosewoodu / Rosewoodska kronika 3. Žánr: Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány: Vydáno: 2020, Fragment (ČR) Orig. název: The Lost Princess, 2019: více informací... Zápisky z Rosew...SOUVISEJÍCÍ KNIHY