Zápisník alkoholičky

Zápisník alkoholičky - Michaela Duffková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Duffková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisník alkoholičky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisník alkoholičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Duffková. Číst Zápisník alkoholičky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední sklenička… dnes už popáté. Kniha podle blogu, který získal cenu Magnesia Litera.Michaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě. Chcete vědět, proč je tak těžké přiznat si problém s pitím? Proč není překážkou závislosti ani malé dítě? Co bylo autorce motivací k léčbě a jak vypadal první rok po ní? Všechny odpovědi přináší otevřená a přímá zpověď abstinující alkoholičky.


...k alkoholičky. January 8 at 4:20 AM · mám prosbu, jestli tu mám nějaké zaměstnance/zástupce psychiatrických leceben, případně komunitních center, můžete se mi prosím ozvat do zprávy ... Zápisník alkoholičky: Na detoxu jsem byla naštvaná na celý ... ... .? P.S. Nic nepotřebuji. Jsem v pořádku. 😊 Recommendations and Reviews. Recommended by 77 people. Michaela Duffková E-mail: [email protected] Fb: Zápisník Alkoholičky www.michaeladuffkova.cz Zápisník alkoholičky Michaela Duffková Zobrazit blog Autobiografické příběhy a vyprávění mladé ženy, bojující se závislostí na alkoholu, o léčbě a poléčebném návratu do b ... Kniha: Zápisník alkoholičky (Michaela Duffková) | Martinus ... .cz Zápisník alkoholičky Michaela Duffková Zobrazit blog Autobiografické příběhy a vyprávění mladé ženy, bojující se závislostí na alkoholu, o léčbě a poléčebném návratu do běžného života. Abstinující alkoholička Michaela Dufková založila a píše tento osobně laděný blog pro všechny, které zajímá .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY