Bubenický expres: Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích

Bubenický expres: Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích - Libor Kubánek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Kubánek
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bubenický expres: Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bubenický expres: Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Kubánek. Číst Bubenický expres: Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na bicí soupravu, ostatně jako na každý hudební nástroj, se může hrát velmi jednoduše nebo virtuózně. Tato knížka nabízí tu první možnost. Najdete zde úplně nejzákladnější praktické prvky hry, což jsou doprovodné čtvrt‘ové, osminové a triolové rytmy ve dvou, tří a nejčastěji čtyřdobých taktech s odpovídajícími breaky (přechody). Miniknížka ve Vás může nastartovat zájem o další prohloubení znalostí o hru, nebo odradit od dalšího pokračování, nebo si s dovednostmi z této knížky vystačíte a věnovat se hře můžete podle svých představ dále. V publikaci naleznete barevně odlišené noty.


...ký expres: Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích Libor Kubánek Nakladatel: Drumatic 2020 Podtitul: Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích Na bicí soupravu, ostatně jako na každý hudební nástroj, se může hrát velmi jednoduše nebo virtuózně ... Libor Kubánek | Martinus ... . Tato knížka nabízí tu první možnost. Název: Bubenický expres - Rychlokurz hry na bicí soupravu pro samouky v 85 krocích. Autor: Libor Kubánek. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › 2.st.ZŠ - Hudební výchova; Učebnice, vzdělání › SŠ - Hudební a výtvarná výchova; Učebnice, vzdělání › 1.st.ZŠ - Hudební a výtvarná výchova; ISBN: 979-0 ... Bubenický expres Rychlokurz ... Skola hry na bici soupravu | Sleviste.cz ... . Autor: Libor Kubánek. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › 2.st.ZŠ - Hudební výchova; Učebnice, vzdělání › SŠ - Hudební a výtvarná výchova; Učebnice, vzdělání › 1.st.ZŠ - Hudební a výtvarná výchova; ISBN: 979-0 ... Bubenický expres Rychlokurz hry na bicí ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY