Dům na jezeře

Dům na jezeře - Ella Careyová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ella Careyová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům na jezeře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům na jezeře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ella Careyová. Číst Dům na jezeře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladá Američanka Anna žije klidným a spořádaným životem v San Francisku a o kořenech své rodiny nic netuší. Jednoho dne se však dozví šokující informaci: pochází z aristokratické rodiny, která za druhé světové války přišla o vše, a její dědeček musel na útěku zanechat v rodinném sídle jakýsi nesmírně cenný artefakt. Nyní si přeje jediné – aby milovaná vnučka ztracený poklad našla a přivezla mu ho. Jaká věc může být pro starého pána tak důležitá, a proč právě nyní? Jak to, že se o Annině původu nikdy ani slůvkem nezmínil? Anna se vydává do Německa a při hledání odpovědí se setká s Wilem, mužem, který jí pomáhá vyřešit dávnou záhadu a který ji neodolatelně přitahuje. Společně s ním zjistí, že tajemství její rodiny je úzce spjaté s opuštěným bytem v Paříži a že celá minulost je mnohem komplikovanější, než si uměla představit.


... jezeře - Ella Careyová. Mladá Američanka Anna žije klidným a spořádaným životem v San Francisku a o kořenech své rodiny nic netuší ... Dům na jezeře - Ella Careyová - Megaknihy.cz ... . Jednoho dne... .... Dům na jezeře je taková nenáročná jednohubka na pár podzimních večerů. Nenadchne, neurazí - aspoň tak to vnímám já. Četlo se mi to dobře, děj plynule ubíhal, napsané je to celkem solidně. Ale na můj vkus byl děj příliš jednoduchý, místy trošku naivní. Někdy trošku plytký a povrchní. Dům s tajemstvím Dominika Stránská ... This feature is not available right now. Please try again later. ... Dům na jezeře - Carey Ella | Knihy Dobrovský ... . Někdy trošku plytký a povrchní. Dům s tajemstvím Dominika Stránská ... This feature is not available right now. Please try again later. Published on Aug 3, 2017. Category People & Blogs; 1 realita v nabídce prodej domů, Hamr na Jezeře. Vyberte si novou nemovitost na sreality.cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY