Mé anglické sezony

Mé anglické sezony - Alena Damijo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Damijo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mé anglické sezony.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mé anglické sezony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Damijo. Číst Mé anglické sezony Online je nyní tak snadné!

POPIS


Volné pokračování fejetonového hitu Anglického listí, ale tentokrát už z doby současné – učitelské, které sleduje běh školního roku. Každé období, každá sezona, se pak zaměřuje na nějaký aspekt anglického života; podzim je věnovaný školství, předvánoční období zběsilým nákupům a Santovi, jaro jídlu atd. Nejkratší je závěrečný oddíl léto, protože to je tady taky nejkratší… Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě za Kanálem. A dočkáme se i Velkého britského kvízu, u něhož (pozorný) čtenář některé získané poznatky zužitkuje. Je to tedy i trochu interaktivní a s netradičním závěrem, nemluvě o tom, že je ještě v textu originální anglický recept!


...e jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě za Kanálem ... Damijo, Alena : Mé anglické sezony, aneb, Fucktografická ... ... . A dočkáme se i Velkého britského kvízu, u něhož (pozorný) čtenář některé získané poznatky zužitkuje. Rybičky, rybičky, druháci jedou! ze své knihy Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka čte Alena Damijo, bloggerka a autorka knižní série Anglické listí. Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě z ... Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka - Alena ... ... . Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě za Kanálem. A dočkáme se i Velkého britského kvízu, u něhož (pozorný) čtenář některé získané poznatky zužitkuje. Je to tedy i trochu interaktivní a s netradičním závěrem ... Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY