Mé anglické sezony: aneb Fucktografická ročenka

Mé anglické sezony: aneb Fucktografická ročenka - Alena Damijo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Damijo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mé anglické sezony: aneb Fucktografická ročenka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mé anglické sezony: aneb Fucktografická ročenka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Damijo. Číst Mé anglické sezony: aneb Fucktografická ročenka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Volné pokračování fejetonového hitu Anglického listí, ale tentokrát už z doby současné – učitelské, které sleduje běh školního roku. Každé období, každá sezona, se pak zaměřuje na nějaký aspekt anglického života; podzim je věnovaný školství, předvánoční období zběsilým nákupům a Santovi, jaro jídlu atd. Nejkratší je závěrečný oddíl léto, protože to je tady taky nejkratší… Přestože jsou Mé anglické sezony, jak už název napovídá, trochu osobnější než Anglické listí, je i tady spousta informací o životě za Kanálem. A dočkáme se i Velkého britského kvízu, u něhož (pozorný) čtenář některé získané poznatky zužitkuje. Je to tedy i trochu interaktivní a s netradičním závěrem, nemluvě o tom, že je ještě v textu originální anglický recept!


...ické sezony aneb Fucktografická ročenka 2018; Podobné knihy ... Anglické listí, aneb, Coolturní šok - Catalog of Frantisek ... ... . Anglické listí aneb Coolturní šok 2017; Angličan v Česku aneb Czech Me Out 2019; Kniha Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 84x: Rybičky, rybičky, druháci jedou! ze své knihy Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka čte Alena Damijo, bloggerka a autorka knižní série Anglické listí. Mé anglické sezony: aneb Fucktografická ročenka Alena Dam ... Anglické listí - Alena Damijo - Posts | Facebook ... . Mé anglické sezony: aneb Fucktografická ročenka Alena Damijo Nakladatel: Ikar 2018 Mé anglické sezony. Kdo napsal knihu Mé anglické sezony? Autorem je Alena Damijo. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY