Vizuomotorické listy, 1. díl: Ruka - Oko

Vizuomotorické listy, 1. díl: Ruka - Oko - Ivana Vlková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Vlková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vizuomotorické listy, 1. díl: Ruka - Oko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vizuomotorické listy, 1. díl: Ruka - Oko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Vlková. Číst Vizuomotorické listy, 1. díl: Ruka - Oko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílená stimulace vizuomotoriky v předškolním a mladším školním věku je nezbytným předpokladem k úspěšnému zvládnutí čtení a psaní. Právě na podporu spolupráce ruky a oka se zaměřuje tato publikace. Přináší celou řadu úkolů a aktivit, které pomáhají podpořit spolupráci ruky a oka – nacvičit přesnost, obratnost a to formou hmatové stimulace, manipulací s jednotlivými předlohami. Publikace je vhodná pro děti ve věku 5 až 7 let a pro děti s oslabením v oblasti zrakového rozlišování, vizuomotoriky, grafomotoriky či pozornosti. Všechny předlohy v této části jsou určené vystřižení, laminování, nebo podlepení. Materiál je rozdělen do dvou dílů, na tento díl navazuje publikace Vizuomotorické listy 2. díl, Tužka – oko.


... proto je zde tento díl kompletu Vizuomotorické listy, Tužka - oko ... Vizuomotorické listy 2. - Ivana Vlková ... . Navazují na 1. díl a přirozeně stimulují souhru ruky a oka, tentokrát v písemné formě. Publikace je vhodná pro děti ve věku 5 až 7 let a pro děti s oslabením v oblasti zrakového rozlišování, vizuomotoriky, grafomotoriky či pozornosti. Právě proto je zde tento díl kompletu Vizuomotorické listy, Tužka - oko. Navazují na 1. díl a přirozeně stimulují souhru ruky a oka, ten ... Vizuomotorické listy, 1. díl - Pasparta ... . Navazují na 1. díl a přirozeně stimulují souhru ruky a oka, tentokrát v písemné formě. Publikace je vhodná pro děti ve věku 5 až 7 let a pro děti s oslabením v oblasti zrakového rozlišování, vizuomotoriky, grafomotoriky či pozornosti. Vizuomotorické listy 1. díl. Vizuomotorické listy 2. díl. Nový sešit Od zápisu do lavice - Sluchové vnímání. m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY