Flash 1: Když blesk udeří dvakrát: Znovuzrození hrdinů DC

Flash 1: Když blesk udeří dvakrát: Znovuzrození hrdinů DC - Joshua Williamson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joshua Williamson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Flash 1: Když blesk udeří dvakrát: Znovuzrození hrdinů DC.pdf


Chcete si knihu přečíst?Flash 1: Když blesk udeří dvakrát: Znovuzrození hrdinů DC ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joshua Williamson. Číst Flash 1: Když blesk udeří dvakrát: Znovuzrození hrdinů DC Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jmenuje se Barry Allen a je to nejrychlejší muž světa. Ale nejen to. Kromě toho, že zachraňuje lidi před padouchy, povedlo se mu už jednou změnit historii celého světa. Sám už ani neví, co je skutečné a co je následkem jeho činů... Horší ale je, že není sám, kdo má tyhle schopnosti, kdo je napojený na Zdroj rychlosti. Po celém Central City se objevují lidé stejně rychlí jako on. A Flash zjišťuje, že existuje zlo, před kterým se prostě nedá utéct.


...: Když blesk udeří dvakrát ... Znovuzrození hrdinů DC 10 ... Flash 1: Když blesk udeří dvakrát - KupKOMIKS ... . Žánr: ... Prvý je tak trocha zmätočný a podľa mňa, ak aspoň trochu nepoznáte DC Comics, tak budete tápať. Ten zošit naťúkáva otázky ohľadom stratených desiatich rokoch a niekoho, alebo niečoho, čo našich hrdinov sleduje. ... ⚠️⚠️⚠️ Upozorňujeme že video může obsahovat ledový čaj! ⚠️⚠️⚠️ Přinášíme další díl našeho pořadu o komiksech ze série: Znovuzrození DC. Ve kterém se ... Znovuzrození hrdinů DC: Flash #01: Když ... KOMIKS: Znovuzrození hrdinů DC: Flash 1 - Když blesk udeří ... ... . Ve kterém se ... Znovuzrození hrdinů DC: Flash #01: Když blesk udeří dvakrát - Před několika lety u nás vyšel Flash od Geoffa Johnse, kterého jsem docela vychválil, dnes u nás vychází Flash od Joshuy Williamsona a asi už tak moc chválit nebudu,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY