Jak na triatlon: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka

Jak na triatlon: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka - Petr Vabroušek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Vabroušek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na triatlon: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na triatlon: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Vabroušek. Číst Jak na triatlon: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval téměř dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, osmnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 150× se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, ve více než 35 případech vyhrál na tratích Ironmana a za svůj život porazil nejméně jednou snad všechny nejlepší triatlonisty světa… Dvakrát zvítězil v celkovém pořadí Světového poháru v dlouhém triatlonu. Kdo jiný by měl začínající i mírně pokročilé triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě on?


... informace o produktu Kniha Jak na triatlon - Na první triatlon s radami nejlepšího českého závodníka - Petr Vabroušek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak na triatlon - Na první triatlon s radami nejlepšího českého závodníka - Petr Vabroušek ... Jak na triatlon Na (první) triatlon s radami nejlepšího ... ... . Jak na triatlon: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka PETR VABROUŠEK je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil). Všechny informace o produktu Kniha Jak na triatlon - Na první triatlon s radami nejlepšího českého závodníka, porovnání cen z internetových ... Jak na triatlon - Na (první) triatlon s radami nejlepšího ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Jak na triatlon - Na první triatlon s radami nejlepšího českého závodníka, porovnání cen z internetových...SOUVISEJÍCÍ KNIHY