Legie plamenů

Legie plamenů - Anthony Ryan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anthony Ryan
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Legie plamenů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Legie plamenů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anthony Ryan. Číst Legie plamenů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Akcí nabitý druhý díl série Draconis Memoria — strhující epické fantasy plné magie, dobrodružství a lítého boje za zrod říše. Claydon Torcreek přežil cestu džunglí plnou draggů, střet s nepřátelskými kmeny i mrazivý dotyk zrady — jeho potíže ovšem teprve začínají. Bájný Bílý dragg se totiž probouzí z dlouhého spánku, hnán palčivou touhou sežehnout celý lidský svět na popel. Jedno město už děsivým draggovým kohortám za oběť padlo. A pokud se Clayovi, který následuje svou vizi, nepodaří odhalit dávné tajemství, budou následovat další. Clay spolu s Corrickem Hilemorem, který je nyní kapitánem na lodi Mimořádná s její nesourodou posádkou, vyplouvají do ledových jižních moří čelit nepředstavitelným nebezpečím. Krvožehnaná agentka Lizanne Lethridgová musí proniknout do útrob císařského vězeňského města, aby mu vyrvala jeho tajemství a zažehla oheň revoluce. Na scénu se jako nedobrovolný otrok Bílého dragga vrací Sirus, který si však stále v srdci uchovává svou lásku.


...plamenů mne nechává chladným. Ryana pravděpodobně po prvním díle Stín krkavce opustila múza ... Legie plamenů | O2 Knihovna ... . martina1199. 1 04. ledna. První díl Oheň probuzení se mi líbil hodně, druhý ještě více. Je akční, čtenář se nenudí, společně s hrdiny se ani na chvilku nezastaví. Vyprávění je napínavé, líbila se mi každá ... Kniha: Legie plamenů -- Draconis Memoria, kniha druhá - Anthony Ryan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc vš ... Legie plamenů - Anthony Ryan | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Hledáte Legie plamenů. Kniha druhá od Anthony Ryan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY