Štěně

Štěně - Katharina Schlegl-Kofler | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Katharina Schlegl-Kofler
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Štěně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katharina Schlegl-Kofler. Číst Štěně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Štěňata jsou velmi zvědavá a prozkoumávají své okolí s nevázanou chutí ke hře a plny očekávání. Prvními nemotornými krůčky a pohledem velkých štěněčích očí si v mžiku získají srdce každého. V této knize se dovíte vše, co byste měli vědět, aby z vašeho psího miminka vyrostl šťastný, nebojácný a spolehlivý dospělý pes, ať už jde o přivykání, mírnou výchovu, stravu nebo zdraví. K tomu navíc získáte mnoho vyzkoušených tipů a nápadů, jak vybudovat důvěryplný vztah mezi psem a člověkem, a také řadu podnětů, jak si se psem hrát.


...yberte si co potřebujete z 844 aktuálních inzerátů v kategorii Psi a štěňata ... Stěňátka.cz ... . Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru. Velmi přátelské, odchozí štěně. Veterinář byl zkontrolován, odčerven a očkován. Mikročip pro identifikaci. Kromě neuvěřitelného dobrého vzhledu jsou maltská štěňata „lidovým psem" také velmi přitažlivým charakterem a zvládnutelnou velikostí. 50+ videos Play all Mix - Vlasta Plamínek: Štěně YouTube Zdeněk Izer - Vtipy ... Štěně - inzerce - Bazoš.cz ... . 50+ videos Play all Mix - Vlasta Plamínek: Štěně YouTube Zdeněk Izer - Vtipy Silvestr 2019 (komplet HD) - Duration: 13:21. Jan Konvalinka 2,363,693 views Dobrý den, koupím štěně border colie blue merle fenku nabídněte..773...SOUVISEJÍCÍ KNIHY