Zlato z ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky

Zlato z ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky - Jiří Hájek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hájek
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlato z ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlato z ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hájek. Číst Zlato z ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V letošním roce uplyne 3. prosince 100 let od narození Miloslava Špinky, bývalého vynikajícího plochodrážního jezdce. Jeho syn Milan zase oslavil 45 let od zisku titulu mistra světa na ploché dráze na ledě. Právě jemu je věnovaná kniha s názvem Zlato z ledu. Mapuje nejen jeho závodní kariéru, ale také čtenáře seznamuje s osobními zážitky po skončení aktivní činnosti. V knize vzpomíná i na své konkurenty Jiřího Štancla, Petra Ondrašíka a Jana, Václava a Miloslava Vernerovy. Milan Špinka má ve své sbírce 6 medailí z mistrovství světa na ledové ploché dráze. Zlato, stříbro i bronz vybojoval v závodech jednotlivců a přidal k nim ještě 3 stříbrné medaile ze šampionátů družstev. Kniha přibližuje atmosféru velkých závodů na ledě, na škváře, na trávě a písku. Nechybí vzpomínky na srdcový závod obou Špinků o Zlatou přilbu. Knihu doplňuje bohatá faktografie a množství fotografií, z nichž některé jsou zcela unikátní.


...ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky Autor: Hájek, Jiří Nakladatel: Sokrates Media EAN: 9788090701342 ISBN: 978-80-907013-4-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 17,5 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Knihy o sportu, sportovní knihy, encyklopedie sportu ... ... . vydání) Hledáte Zlato z ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky od Hájek Jiří? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR V letošním roce uplyne 3. prosince 100 let od narození Miloslava Špinky, bývalého vynikajícího plochodrážního jezdce. Jeho syn Milan zase oslavil 45 let od zisku titulu mistra světa na pl ... Zlato z ledu - Příběh mistra světa Milana Špinky - Jiří ... ... . prosince 100 let od narození Miloslava Špinky, bývalého vynikajícího plochodrážního jezdce. Jeho syn Milan zase oslavil 45 let od zisku titulu mistra světa na pl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY