Kitty a první noční dobrodružství

Kitty a první noční dobrodružství - Paula Harrisonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paula Harrisonová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kitty a první noční dobrodružství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kitty a první noční dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paula Harrisonová. Číst Kitty a první noční dobrodružství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úžasné dobrodružství za měsíčního svitu…Kitty má jedno velké tajemství – její maminka má kočičí superschopnosti. Kitty se těší, že jednou bude stejně jako ona běhat v noci po střechách a pomáhat lidem a zvířátkům.  A první dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. O pomoc ji požádá kocour Figaro. Jenomže Kitty se bojí tmy a noční svět je tak děsivé místo!  Najde dost odvahy, aby překonala svůj strach a vydala se do strašidelné tmy? Dokáže pomoct zvířátkům v nouzi, pro která je poslední nadějí? 


...itty a první noční dobrodružství. První příběh z chystané série je hlavně o strachu z neznámého, překonávání sama sebe a nutnosti čelit tomu, čeho se bojíme ... Kitty a první noční dobrodružství - Paula Harrison | Knihy ... ... . Selhání, tmy, stínů, prohry nebo neznámých nočních zvuků. Kitty se těší, že jednou bude stejně jako ona běhat v noci po střechách a pomáhat lidem a zvířátkům. A první dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. O pomoc ji požádá kocour Figaro. Jenomže Kitty se bojí tmy a noční svět je tak děsivé místo! Kitty se těší, že jednou bude stejně jako ona běhat v noci po st ... Kitty a první noční dobrodružství - Paula Harrison | Knihy ... ... . O pomoc ji požádá kocour Figaro. Jenomže Kitty se bojí tmy a noční svět je tak děsivé místo! Kitty se těší, že jednou bude stejně jako ona běhat v noci po střechách a pomáhat lidem a zvířátkům. A první dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. O pomoc ji požádá kocour Figaro. Jenomže Kitty...SOUVISEJÍCÍ KNIHY