Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí

Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí - Una McCormack | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Una McCormack
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Una McCormack. Číst Star Trek: Picard – Nejposlednější z nadějí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Admirál Picard musí opustit Enterprise i své kolegy a postavit se nejtěžší výzvě v dosavadní kariéře. Masivní hvězda v Romulanském impériu hrozí zhroucením a přeměnou v supernovu. Šoková vlna od takového jevu může být nevyzpytatelná a Romulané ani Federace na ní nechtějí čekat. Je rozhodnuto – civilizace se musí přesunout. Začíná největší evakuace v dějinách... ÚVODNÍ KAPITOLA NEJNOVĚJŠÍHO SERIÁLU "STAR TREK: PICARD"


... ‚Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí' vychází 5 ... Star Trek: Picard 01 - Nejposlednější z nadějí - FantasyPlanet ... . února. Albert Balatka / 15. 12. 2019 / Doba čtení: < 1 min. 5 465. ... První a úvodní román do seriálu Star Trek: Picard, tedy do nejnovější podoby startrekového vesmíru, ... Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí 2020; Královská krev 2016; Podobné knihy. Thrawn 2018; Kniha Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí je v. Přečtených: 14x: Knihotéce: 6x: Chystám se číst: 6x: Ná ... Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí | | Palmknihy ... ... . Přečtených: 14x: Knihotéce: 6x: Chystám se číst: 6x: Nápověda - Podmínky užit ... Star Trek: Picard - Nejposlednější z nadějí ... Admirál Picard musí opustit Enterprise i své kolegy a postavit se nejtěžší výzvě v dosavadní kariéře. Masivní hvězda v Romulanském impériu hrozí zhroucením a přeměnou v supernovu. ... ÚVODNÍ KAPITOLA NEJNOVĚJŠÍHO SERIÁLU "STAR TREK: PICARD"...SOUVISEJÍCÍ KNIHY