Amnestie, která rozpoutala peklo

Amnestie, která rozpoutala peklo - Radovan Dunaj | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radovan Dunaj
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Amnestie, která rozpoutala peklo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Amnestie, která rozpoutala peklo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Dunaj. Číst Amnestie, která rozpoutala peklo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nechte se vtáhnout do temného příběhu inspirovaného skutečnými událostmi let 1986-1990. Spolu s hlavním hrdinou se ocitáme v nejpřísnější slovenské věznici, kde si svůj trest odpykávají ti nejtěžší trestanci. Vládne tu zlo v té nejbrutálnější podobě. Jeho původci jsou kromě vězňů také samotní bachaři, kteří se podílejí na všudypřítomných špinavých kšeftech a surových válkách vězeňských gangů. Je pouze otázkou času, kdy se takto výbušná směs promění v peklo. Jako rozbuška zapůsobí prezidentská amnestie udělená po Sametové revoluci v roce 1989. Masovou hladovku následuje vzpoura, která nakonec musí být potlačena s pomocí armády.Kniha Amnestie, která rozpoutala peklo Radovana Dunaja se stala literární předlohou nového československého filmového thrilleru AMNESTIE.


...iha Amnestie, která rozpoutala peklo obsahuje thriller z vězeňského prostředí, inspirovaný skutečnými událostmi ... Amnestie (film) - eXtra.cz ... . Autor Radovan Dunaj, čte Petr Kubes. Režie Ivo Martiník. Napínavý thriller inspirovaný skutečnými událostmi vězeňské vzpoury v Leopoldově v roce 1990. Jako rozbuška zapůsobí prezidentská amnestie udělená po Sametové revoluci v roce 1989. Masovou hladovku následuje vzpoura, která nakonec musí být potlačena s pomocí armády. Kniha Amnestie, která rozpoutala peklo Radovana Dunaja se stala literární předlohou nového československého film ... Amnestie která rozpoutala peklo - Radovan Dunaj | Knihy ... ... . Kniha Amnestie, která rozpoutala peklo Radovana Dunaja se stala literární předlohou nového československého filmového thrilleru AMNESTIE. Jako rozbuška zapůsobí prezidentská amnestie udělená po Sametové revoluci v roce 1989. Masovou hladovku následuje vzpoura, která nakonec musí být potlačena s pomocí armády. Kniha Amnestie, která rozpoutala peklo Radovana Dunaja se stala li...SOUVISEJÍCÍ KNIHY