Čeština pro rusky hovořící+MP3

Čeština pro rusky hovořící+MP3 - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština pro rusky hovořící+MP3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čeština pro rusky hovořící+MP3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Čeština pro rusky hovořící+MP3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v českém jazyce. Učebnice obsahuje 20 lekcí, z nichž prvních pět je věnováno fonetice, dalších patnáct lekcí je tematicky orientováno na základní oblasti každodenního života. Studující si v nich osvojí asi 2000 slov a slovních spojení. • učebnice nepředpokládá předchozí znalost češtiny • gramatický výklad je přehledný, zdůrazňuje základní odlišnosti mezi oběma jazyky • bohatá nabídka různorodých cvičení podporuje osvojení a upevnění látky • důraz je kladen na schopnost dorozumět se a aktivně používat češtinu v praktickém životě • učebnice obsahuje klíč ke cvičením a česko-ruský slovníček • součástí učebnice je CD s MP3 nahrávkami úvodních textů a vybraných cvičení včetně jejich správných řešení. Učebnice je určena pro začátečníky a mírně pokročilé. Vhodná je jak pro výuku v kursech, tak i pro samouky. Studující dosáhne středně pokročilé úrovně osvojení češtiny (tj. samostatný uživatel B2 podle Evropského jazykového rámce).


... pro rusky hovořící+MP3 Nakladatel: Leda EAN: 9788073356224 ISBN: 978-80-7335-622-4 Popis: 1× kniha, 1× CD MP3, brožovaná, 520 stran, česky, rusky Rozměry: 16 × 22,5 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Čeština pro rusky hovořící - Natálie Rajnochová, H ... ... . vydání) Jazyk: česky, rusky Hledáte Čeština pro rusky hovořící+MP3 od Confortiová H., Cvejnová J., Rajnochová N.? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všetky informácie o produkte Čeština pro rusky hovořící, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Čeština pro rusky hovořící. Čeština pro rusky hovořící od 13,88 € - Heureka.sk Čeština pro rusky hovořící+MP3 . Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení ... Čeština pro rusky hovořící+MP3 - Confortiová H., Cvejnová ... ... . Čeština pro rusky hovořící od 13,88 € - Heureka.sk Čeština pro rusky hovořící+MP3 . Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v česk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY