Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce

Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový podrobný průvodce celou zemí. Popisuje historii i současnost, starobylá města, písečné pláže, zasněžené sopky, amazonské deštné pralesy, Galapágy… Rozmanitost Ekvádoru je jedním z jeho největších lákadel. Starodávné civilizace po sobě zanechaly velké množství kulturních památek, neobyčejná příroda zase dává nespočet možností pro outdoorové aktivity. Ekvádor je plný barev a emocí. Poznejte tuto exotickou zemi v celé kráse. Obsah: Nechte se inspirovat poutavými fotografiemi, objevte ta nejkrásnější místa a zažijte neopakovatelnou dovolenou. Historické a kulturní souvislosti vám pomohou pochopit, co dnes hýbe touto zemí. V kapitole Top zajímavosti najdete informace o tom, co byste rozhodně neměli minout. S orientací vám pomohou podrobné mapy s odkazy na konkrétní zajímavosti. Praktické rady na cesty vám pomohou s plánováním dovolené do Ekvádoru a na Galapágy.


... Mapy a průvodce » Průvodce zahraničí » Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce ... Ekvádor & Galapágy (Ecuador & Galápagos Isl.) průvodce ... ... . Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce. Lingea . Číslo produktu: EMG: EAN kód: 9788075084460: běžná cena : Ekvádor a Galapágy velký průvodce (3.78) Celkový počet hlasů: 9. Nový podrobný průvodce celou zemí. Popisuje historii i současnost, starobylá města, písečné pláže, zasněžené sopky, amazonské deštné pralesy, Galapágy… Rozmanitost Ekvádoru je jedním z jeho největších lákadel. Starodávné civilizace po sobě ... Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce Autor: ... Ekvádor a Galapágy s českým průvodcem - VIVA travel ... . Starodávné civilizace po sobě ... Ekvádor a Galapágy - Velký průvodce Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Lingea EAN: 9788075084460 ISBN: 978-80-7508-446- Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: 15,5 × 22,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Obsah knihy: Ekvádor a Galapágy - velký průvodce. Nový podrobný průvodce celou zemí. Popisuje historii i současnost, starobylá m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY