Josefov: Kapitoly z dějin pevnosti a města

Josefov: Kapitoly z dějin pevnosti a města - Pavel Mertlík, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Mertlík,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Josefov: Kapitoly z dějin pevnosti a města.pdf


Chcete si knihu přečíst?Josefov: Kapitoly z dějin pevnosti a města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Mertlík,. Číst Josefov: Kapitoly z dějin pevnosti a města Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie jaroměřských historiků, vycházející ze studia archivních pramenů, sleduje historii bývalé pevnosti a pozdějšího města od zrodu prvních úvah o jeho výstavbě ve druhé polovině 18. století až do současnosti. Vše je zasazeno do širších evropských historických souvislostí a pevnostní tematiky, protože jen tak může vyniknout někdejší význam Josefova, jenž se svým významem rovná pevnostnímu městu Terezínu. Kniha si klade za cíl nejen prohloubit dosavadní vědomosti o Josefovu, ale také zaplnit některé mezery, jež přirozeně vznikly v devadesátiletém období od vydání poslední publikace věnované historii Josefova, dnes součásti Jaroměře. Text publikace doplňuje bohatá obrazová dokumentace.


...: Kapitoly z dějin pevnosti a města Pavel Mertlík, Olga Mertlíková Nakladatel: Nakladatelství Bor 2019 Podtitul: Kapitoly z dějin pevnosti a města Monografie jaroměřských historiků, vycházející ze studia archivních pramenů, sleduje historii bývalé pevnosti a pozdějšího města od zrodu prvních úvah o jeho výstavbě ve druhé ... Československé opevnění 1938 - Velká obrazová kniha (Jan ... ... ... Pavel Mertlík, Olga Mertlíková: Josefov. Kapitoly z dějin pevnosti a města říjen 2019. Monografie jaroměřských historiků, vycházející ze studia archivních pramenů, sleduje historii bývalé pevnosti a pozdějšího města od zrodu prvních úvah o jeho výstavbě ve druhé polovině 18. století až do současnosti. Vše je ... Josefov Kapitoly z dějin pevnosti a města. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Biblio ... Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí - Posts | Facebook ... . Monografie jaroměřských historiků, vycházející ze studia archivních pramenů, sleduje historii bývalé pevnosti a pozdějšího města od zrodu prvních úvah o jeho výstavbě ve druhé polovině 18. století až do současnosti. Vše je ... Josefov Kapitoly z dějin pevnosti a města. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY