Konec hry

Konec hry - Iveta Svobodová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Iveta Svobodová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec hry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Konec hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iveta Svobodová. Číst Konec hry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka detektivních románů Iveta Svobodová píše knihy, které jsou víc než detektivka. Její Konec hry má současně kriminální i historický námět, vypráví napínavý detektivní příběh s účastí policie v Praze i Bordeaux a také popisuje kus nesmyšlené historie z války Marie Terezie o dědictví rakouské, kdy vyšehradskou citadelu obsadili Francouzi a ukryli zde nalezený poklad. Opatřit si co nejvíc peněz je jednoduchá idea, kterou vyznává většina jednoduchých lidí, ale někteří, když toho chtějí opravdu dosáhnout, čerpají odhodlání a sílu ve zlu, přetvářce, bezcitnosti a lži, zatímco ti, kteří dávají přednost lásce a dobru, mohou být proti zlu v nevýhodě. Ale co když i láska se u někoho stane zlou?


...ation for 'konec hry' in the free Czech-English dictionary and many other English translations ... Konec hry - Val McDermid | Databáze knih ... . Kanál #filmyvčeštině vám zdarma přináší film: Konec hry [End Game] Ochrana prezidenta Spojených států je úlohou tajné služby, jejímž členem je i agent Alex T... To win a game, usually in a fashion where one completely destroys his/her opponents. Derived from "Achtung Die Kurve" or (commonly referred to as "Curve Fever") in which konec hry appears in bold letters to demonstrate a player's victory. Konec hry je thriller prošpikovaný humorem s netradiční zápletkou. Daniel odhaluje hlav ... Konec hry (Doom, #4) by Dafydd ab Hugh - Goodreads ... . Konec hry je thriller prošpikovaný humorem s netradiční zápletkou. Daniel odhaluje hlavního padoucha hned od začátku, ale není to ukázka autorova omylu, naopak se vše točí na intrikách a manipulacích, jejichž pomocí se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY