Rez a záře hvězd

Rez a záře hvězd - T. Greenwoodová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
T. Greenwoodová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rez a záře hvězd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rez a záře hvězd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor T. Greenwoodová. Číst Rez a záře hvězd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Camden, New Jersey, 1948. Když jedenáctiletá Sally Hornerová ukradne z místního supermarketu notes, netuší, že ji sleduje dvaapadesátiletý Frank Salle. Salle je čerstvě propuštěný z vězení a nyní se chystá k útoku. Před obchodem ji napadne a přesvědčí ji, že je agent FBI a může ji okamžitě zatknout – pokud neudělá, co jí řekne. Tento děsivý román se vydává po stopách následujících dvou let, během kterých Frank duševně i tělesně týrá Sally cestou na západ do San José, a navždy tak změní její život, stejně jako životy její rodiny, přátel a těch, které potkají cestou. V této strhující knize, založené na skutečném příběhu oběti Sally Hornerové a jejího únosce, který šokoval Ameriku a inspiroval Vladimira Nabokova k napsání kontroverzní a legendární Lolity, dává oceněná spisovatelka T. Greenwoodová slovo samotné Sally.


...záře hvězd 2020; Kniha Rez & záře hvězd je v ... Rez a záře hvězd | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Právě čtených: 2x: Přečtených: 59x: Čtenářské výzvě ... Pro čtenáře psychologických románů bude čtení knihy Rez a záře hvězd opravdovým zážitkem. Autorka v následném doslovu uklidňuje přiznáním, že některé pasáže byly pouhým dílem její fantazie. Ani policie totiž netušila, jak se povedlo muži dívku dostat do svých spárů a odvézt daleko od rodiny, nedokázala ... Rez a záře hvězd je samostatným románem i ... Rez & záře hvězd - bazar | Databáze knih ... ... Rez a záře hvězd je samostatným románem inspirovaným skutečnými událostmi. Autorka se ponořila do zkoumání děsivého případu - únosu jedenáctileté Sally Hornerové a jejího dvouletého psychického a fyzického trýznění. Kniha se stala...SOUVISEJÍCÍ KNIHY