Černý vesmírný popel

Černý vesmírný popel - Martin Šenkypl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Šenkypl
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Černý vesmírný popel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černý vesmírný popel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Šenkypl. Číst Černý vesmírný popel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka Černý vesmírný popel představuje autorovy básně z let 2008–2018. Ve všech textech se ukazuje „nahá“ přítomnost, jakási vivisekce okamžiku, doba mezi cíděním hrobů a promluvami o budoucnosti. K tomu všemu nás tady takřka „obtěžuje“ lyrický subjekt, to zatrolené černé básnické „já“, které tak miluje překračování hranic mezi legendou (mýtem) a tělesností, s její bídou a úzkostmi. A přece, pokud ty verše jen zaškatulkujeme jako existenciální, zapomeneme na člověka, na autora a jeho sarkasmus a absolutně suchý humor, který nám vždy nově dává volbu, zda věci chápat vážně, či nikoli.


...Černý vesmírný popel představuje autorovy básně z let 2008-2018 ... Literární přeháňka - Home | Facebook ... . Ve všech textech se ukazuje „nahá" přítomnost, jakási vivisekce okamžiku, doba mezi cíděním hrobů a promluvami o budoucnosti. Černý vesmírný popel Šenkypl Martin. Sbírka Černý vesmírný popel představuje autorovy básně z let 2008-2018. Ve všech textech se ukazuje „nahá" přítomnost, jakási vivisekce okamžiku, doba mezi cíděním hrobů a promluvami o budoucnosti. Sbírka Černý vesmírný popel představuje autorovy básně z let ... Protimluv - Revue pro kulturu ... . Sbírka Černý vesmírný popel představuje autorovy básně z let 2008-2018. Ve všech textech se ukazuje „nahá" přítomnost, jakási vivisekce okamžiku, doba mezi cíděním hrobů a promluvami o budoucnosti.K tomu všemu nás tady takřka „obt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY