Hra králem

Hra králem - Michael Dobbs | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Dobbs
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra králem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hra králem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Dobbs. Číst Hra králem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dům z karet patří k nejlepším politickým thrillerům historie. Vydán byl v roce 1989 a okamžitě se dočkal obrovského úspěchu u čtenářů i u kritiků. Pojednává o machiavelistickém a bezskrupulózním politikovi Francisu Urquhartovi, jemuž přestane jeho úloha v britském parlamentu stačit a rozhodne se zamířit výš: až úplně nahoru, tedy do křesla premiéra. Přestože je to vážený a alespoň navenek slušný člověk, za svým cílem jde přes mrtvoly. Kniha se dočkala dvou pokračování a do širšího povědomí se dostala i díky dvěma seriálům. První adaptaci provedlo BBC (1990) s Ianem Richardsonem v hlavní roli. Ještě slavnější je však zpracování americké od společnosti Netflix, v němž byla hlavní role svěřena Kevinu Spaceymu. První sezóna proběhla v roce 2013 a následovalo mnoho pokračování. Thriller, který pánům ani dámám ve Westminsteru dlouho nedal spát.


... largest local social services agency in the country, HRA helps over 3 million New Yorkers through the administration of more than 12 major public assistance programs, with more than 14,000 employees and an operating budget of $9 ... Hra králem: House of Cards - To Play the King - Michael ... ... .7 billion. View HRA's Guide to Services. About the Department of Social Services. > Hra králem-16% sleva. Kniha: Hra králem Autor: Michael Dobbs. Když se Francisovi Urquhartovi konečně podařilo si díky různým machinacím vydobýt místo ministerského předsedy, myslel si, že už má vyhráno. Nyní však musí ... HRA Center Locations. To help stop the spread of COVID-19, many HRA locations are consolidating until further notice. If your needs cannot be met by ACCESS HRA, call 311, or consult the page below for more ... Francis Urquhart: Hra králem - Michael Dobbs | Databáze knih ... . Nyní však musí ... HRA Center Locations. To help stop the spread of COVID-19, many HRA locations are consolidating until further notice. If your needs cannot be met by ACCESS HRA, call 311, or consult the page below for more information on HRA locations.. All hours are Monday to Friday except where otherwise not...SOUVISEJÍCÍ KNIHY