Lesní terapie ve městě

Lesní terapie ve městě - Clemens G. Arvay | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Clemens G. Arvay
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lesní terapie ve městě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lesní terapie ve městě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clemens G. Arvay. Číst Lesní terapie ve městě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příroda je ten nejúčinnější lék proti civilizačním chorobám, jako je stres, kardiovaskulární problémy a deprese. V lese posilujeme náš imunitní systém a orgány do poslední buňky. Jak se ale má člověk dostat k léčivé síle přírody ve městě? Je lesní terapie ve městě možná? Clemens Arvay je optimista. Tento profesí biolog ukazuje, jak a proč se města vystavěná v souladu s přírodou podepisují na zdraví jednotlivce či dobré kondici celé společnosti. Kniha obsahuje mimo jiné praktické tipy, jak mohou obyvatelé měst využívat léčivé síly přírody už dnes.


...erapie ve městě Clemens G. Arvay Nakladatel: Fontána 2019 Cílem lesní terapie je zlepšení psychické a fyzické pohody pomocí propojení s přírodou ... lesní zvěř - YouTube ... . Stojí na propracovaném systému několika jednoduchých aktivit, kdy budete postupně zapojovat všechny své smysly, koncentrovat se, probouzet kreativitu a představivost. Lesní terapie ve městě. Clemens G. Arvay. Žáner: Neznáma; Na túto knižku aktuálne nikto nečaká, máš záujem ty? Aktuálne túto knihu ponúka 1 čitateľ ... Je lesní terapie ve městě možná? Clemens Arvay je optimista. Tento profesí biolog ukazuje, jak a proč se města vystavěná v souladu s přírodou ... Lesní terapie ve městě | CarovnaPolicka.sk ... ... Je lesní terapie ve městě možná? Clemens Arvay je optimista. Tento profesí biolog ukazuje, jak a proč se města vystavěná v souladu s přírodou podepisují na zdraví jednotlivce či dobré kondici celé společnosti. Kniha obsahuje mimo jiné praktické tipy,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY