Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům

Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům - Dib Allan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dib Allan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dib Allan. Číst Marketingový plán na jednu stránku: Nejrychlejší cesta k penězům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příprava marketingového plánu se často považuje za obtížný a časově náročný proces, ale představte si marketingový plán, který vám zabere pouze jednu A4. V této knize vám autor odhalí nový přístup k marketingu, který umožňuje vytvořit marketingový plán snadno a rychle. Kniha je interaktivní a najdete v ní spoustu příkladů z praxe, ale i předlohu marketingového plánu, který je vytvořený tak, abyste ho mohli postupně během čtení této knihy vyplnit a na konci získali vhodný plán k vašemu podnikání. 


... Marketingový plán na jednu stránku -- Nejrychlejší cesta k penězům - Dib Allan ... Cesta | Lacné knihy ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Marketingový plán na jednu stránku Autor ... Příprava marketingového plánu se často považuje za obtížný a časově náročný proces, ale představte si marketingový plán, který vám zabere pouze jednu A4. V této knize vám autor odhalí nový přístup k marketingu, který umožňuje vyt ... Marketingový plán na jednu stránku - Allan Dib | Knihy.ABZ.cz ... . V této knize vám autor odhalí nový přístup k marketingu, který umožňuje vytvořit marketingový plán snadno a rychle. Představte si, že si svůj marketingový plán vytvoříte jednoduše a rychle. Řekněme třeba na jednu prázdnou A4 stránku, která je rozdělena do devíti segmentů. Že je to možné, vám odhalí autor této knihy, který v ní přináší nový p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY