O psaní: Memoáry o řemesle

O psaní: Memoáry o řemesle - Stephen King | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O psaní: Memoáry o řemesle.pdf


Chcete si knihu přečíst?O psaní: Memoáry o řemesle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst O psaní: Memoáry o řemesle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Při psaní nejde o vydělávání peněz, o slávu, o randění, o sex ani o navazování přátelství. Nakonec jde vždycky o to, abyste obohatili život těch, kdo budou vaše dílo číst, a stejně tak i svůj vlastní. Jde při něm o vstávání, o uzdravování, o překonávání něčeho. O radost, že? O radost. Část téhle knihy – možná až příliš velká – se zabývá tím, jak jsem se to já naučil dělat. Hodně z ní je o tom, jak to vy můžete dělat líp. Zbytek – a možná to nejlepší – je povolení: smíte, měli byste, a pokud máte dost odvahy do začátku, pak to dokážete. Psaní je magie, stejně jako kterékoli jiné umění je to živá voda. A voda je zadarmo. Tak pijte. Pijte, co hrdlo ráčí.


...ur review of O psaní: Memoáry o řemesle ... Letný špeciál o tom, ako sa stať (alebo aj nie ... ... . Write a review. May 21, 2017 Jeffrey Keeten rated it it was amazing · review of another edition. Shelves: books-on-books, memoirs. Writing isnt about making money, getting famous, getting dates, getting laid, or making friends. In the end, its about enriching the lives of those who will read ... Koupit Koupit eknihu „Při psaní nejde o vydělávání peněz, o slávu, o randění, o sex ani o navazování přátelství. Nakonec jde vždycky o to, abyste obohat ... O psaní - Stephen King | Databáze knih ... . Nakonec jde vždycky o to, abyste obohatili život těch, kdo budou vaše dílo číst, a stejně tak i svůj vlastní. Kniha O psaní: Memoáry o řemesle Přidat komentář. kurama45. 03. května. Skvelá kniha, v ktorej je King veľmi presvedčivý. ... O psaní, memoáry o řemesle . Stephen King; Stephen King . 4,5 . Sledovať autora . Stephen King je najpredávanejší a najkultovejší žijúci spisovateľ v Spojenýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY