Řeky Londýna - BOX

Řeky Londýna - BOX - Ben Aaronovitch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ben Aaronovitch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeky Londýna - BOX.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řeky Londýna - BOX ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Aaronovitch. Číst Řeky Londýna - BOX Online je nyní tak snadné!

POPIS


První opravdu velký případ Petera Granta, policisty a čaroděje, je uzavřený a v krabici. Pokud vás zajímá, jak se dnes můžete stát čarodějem v Londýně, je tohle knižní řada přesně pro vás. Řeky Londýna jsou možná nejúspěšnější městskou fantasy posledního desetiletí. Ben Aaronovitch v prvních osmi knihách krom obvyklých případů, v nichž se vyskytují zlovolní duchové, masožraví jednorožci či černošská vodní božstva, stíhá prostřednictvím svých hrdinů zejména Muže bez tváře – zlovolného mága, který využívá magii pouze pro svoje nekalé cíle. Dárkový box kořeněný magií stejně jako pokrmy Peterovy mámy, je konečně zde. Všech osm prvních knih skvělé městské fantasy Řeky Londýna v jediném dárkovém boxu.


...hy.cz > Knihy > Beletrie > Řeky Londýna - BOX ... Ben Aaronovitch | Book Depository ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Řeky Londýna - BOX. 8 knih + pouzdro. AARONOVITCH Ben. Info: Argo, 2020 - brož., 2070 str. Z angl. přel. M. Žáček EAN: 9788025731208 Řeky Londýna - BOX. Ben Aaronovitch; rok vydání - 2020. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 1998 K č. První opravdu velký případ Petera Granta, policisty a čaroděje, je uzavřený a v krabici. ... Řeky Londýna jsou možná nejúspěšn ... Řeky Londýna - BOX - FantasyPlanet ... . ... Řeky Londýna jsou možná nejúspěšnější městskou fantasy posledního desetiletí. Ben Aaronovitch v prvních osmi knihách krom obvyklých př ípadů, v nichž se vyskytují zlovolní duchové, masožraví jednorožci či černošská vodní božstva, stíhá prostřednictvím svých hrdinů zejména Muže bez tváře - zlovolnéh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY