Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin

Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin - Radek Gomola, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Gomola,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Gomola,. Číst Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Univerzita bez vlastního nakladatelství je jako katedrála bez varhan: planá a němá. Masarykova univerzita své nakladatelství má, počtem vydaných publikací dokonce patří k největším ve střední Evropě. Neúnavně šíří univerzitní vědění a étos nejen prostřednictvím knih, ale na všech dnes myslitelných nosičích. Barevné panoráma činnosti Nakladatelství Munipress i historické ohlédnutí přináší tato jubilejní publikace. Je věnována stému výročí založení Masarykovy univerzity a všem umlčovaným autorům v jejích dějinách.


...slova v zrcadle univerzitních dějin. Munipress ... Knihy Radek Gomola | Dobré Knihy.cz ... . Nakladatelství Masarykovy univerzity. Mizerová Alena; Novotná Lea; Vyskočilová Radka; Gomola Radek; Univerzita bez vlastního nakladatelství je jako katedrála bez varhan: planá a němá. Masarykova univerzita své nakladatelství má, počtem vydaných publikací dokonce patří ... Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin Alena Mizerová , Lea Novotná , Radka Vyskočilová , Radek Gomola Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; ... Svoboda slova v zrcadle univerzitních dějin ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY