Český lev v boji: Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek

Český lev v boji: Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek - Milan Kovář | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Kovář
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český lev v boji: Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český lev v boji: Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Kovář. Číst Český lev v boji: Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor, zabývající se dlouhodobě problematikou zvláštních sil, nás uvádí do oblasti speciálních operací, prováděných československými/českými zvláštními jednotkami. A to od roku 1914 do roku 2016. Jednotlivé kapitoly odhalují odhodlání i statečnost československých vlastenců a jsou plné napětí a nových faktů rozšiřujících obzor jak ohledně historie československého/českého státu, tak i historie československých/českých zvláštních jednotek, jejichž chronologie je uvedena v závěru. V závěru jsou rovněž uvedeny stručné charakteristiky těchto zvláštních jednotek a jejich výzbroje, ale i fakta o osobách hrajících klíčovou roli. Také proto zde najdeme mnoho inspirací i pro dnešní dny a jistě to prohloubí naši hrdost na vlast.


... lev v boji: Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek Milan Kovář Nakladatel: Brána 2018 Český lev v boji - Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek ... Zimní muži ... . ... tak i historie československých/českých zvláštních jednotek, jejichž chronologie je uvedena v závěru. V závěru jsou ro.. Zobrazit celý text ... Hledáte Český lev v boji - Speciální operace česko-slovenských zvláštních jednotek od Milan Kovář? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR V závěru jsou rovněž uvedeny stručné charakteristiky těchto zvláštních jednotek a jejich výzbroje, ale i fakta o osobách hrajících klíčovou roli. Také pro ... Český lev v boji | Internetový obchod REGI Base pro ... ... . 33 prodejen po celé ČR V závěru jsou rovněž uvedeny stručné charakteristiky těchto zvláštních jednotek a jejich výzbroje, ale i fakta o osobách hrajících klíčovou roli. Také proto zde najdeme mnoho inspirací i ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY