Moderní česká cukrařina

Moderní česká cukrařina - Josef Maršálek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Maršálek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní česká cukrařina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní česká cukrařina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Maršálek. Číst Moderní česká cukrařina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pečte a inspirujte se recepty uznávaného mistra cukrářeJosef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá. Jak rafinovaně vylepšit laskonky, žloutkové řezy či větrníčky? Do kterého zákusku přidat špetku pepře nebo chilli? Neptejte se a raději pečte a ochutnávejte! Recepty prestižními cenami ověnčeného cukráře, který pekl i pro britskou královnu, mají pouze jednu nevýhodu: nikdy nebudete mít dost… Bon appétit!


... česká cukrařina Pečte a inspirujte se recepty uznávaného mistra cukráře, kterého můžete znát z pořadu Peče celá země Autor knihy Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů - nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá ... Moderní česká cukrařina - Josef Maršálek - Megaknihy.cz ... . Moderní česká cukrařina. Josef Maršálek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Česká moderní cukrařina. Od vánočky až po nejnovější trendy v cukrařině. Nejlepší cukrářské recepty pohromadě! I cukrářské řemeslo si zaslouží svého kreativního designéra - a Josef Maršál ... Moderní česká cukrařina - Josef Maršálek od 219 Kč ... ... ... Česká moderní cukrařina. Od vánočky až po nejnovější trendy v cukrařině. Nejlepší cukrářské recepty pohromadě! I cukrářské řemeslo si zaslouží svého kreativního designéra - a Josef Maršál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY