Sonografie - praktická příručka

Sonografie - praktická příručka - Jens Niehaus | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jens Niehaus
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sonografie - praktická příručka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sonografie - praktická příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jens Niehaus. Číst Sonografie - praktická příručka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Těžiště publikace se 650 instruktivními obrázky je v ultrazvukovém vyšetřování břišní oblasti, další kapitoly jsou věnovány cévám, lymfatickým uzlinám, plicím, krku a končetinám. Znázorněny jsou obrazy normální a patologické. Krátké a výstižné texty obsahují všechny potřebné informace, čtenář v knize nalezne i tipy a triky potřebné pro kvalitní vyšetřování v běžné každodenní praxi. Kniha je určena začínajícím sonografistům, ale ocení ji i zkušení odborníci. 


...ie Vynikající kniha pro všechny začínající sonografisty! Přes 650 názorných obrázků ... Sonografie Praktická příručka - Jens Niehaus | Kniha ... ... . Podle názoru odborníků by taková publikace měla ležet vedle každého... Sonografie - praktická příručka Jens Niehaus Nakladatel: Grada 2020 Těžiště publikace se 650 instruktivními obrázky je v ultrazvukovém vyšetřování břišní oblasti, další kapitoly jsou věnovány cévám, lymfatickým uzlinám, plicím, krku a končetinám. Znázorněny jsou obrazy normální a patologické. Krátké a výstižné texty obsahují .. ... Sonografie - praktická příručka GRADA Publishing, a. s. ... . Znázorněny jsou obrazy normální a patologické. Krátké a výstižné texty obsahují ... Sonografie Praktická příručka Jens Niehaus. Skladem 5+ ks 681 Kč Běžná cena 790 K č. Ušet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY