Diktáty pro 4. třídu

Diktáty pro 4. třídu - Petr Šulc | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Diktáty pro 4. třídu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diktáty pro 4. třídu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Diktáty pro 4. třídu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace obsahuje více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.Kniha je vhodným doplňkem ke všem užívaným učebnicím prvního stupně a její jednotlivá cvičení jsou řazena podle obtížnosti i podle osnov základních škol. Její součástí je samozřejmě klíč pro kontrolu správnosti a vyhodnocení vašich výsledků.Tento velice úspěšný titul se dočkal již své páté reedice.


...ili jsme nový diktát určený pro ty nejmenší z vás ... Diktáty pro 4.třídu - Knihy&Škola ... . Konkrétně pro žáky 3. a 4. ročníku základní školy, proto je diktát poměrně krátký (15 úloh). Když budete ve vyplňování i/y dostatečně dobří a rychlí, máte šanci se umístit v naší výsledkové listině. Ale tam se dostanou jen ti nejlepší. Diktáty online - 4. třída. Rychlá příprava na diktáty. Do textu o rozsahu jednoho odstavce doplňujete na vybraná místa správnou variantu ze dvou možností. Naše diktáty mají snadné ovládání (můžete vyu ... Diktáty - Diktáty a příklady ... . Naše diktáty mají snadné ovládání (můžete využít myš nebo šipky) a průběžné vyhodnocení. K dispozici je více než 160 diktátů se zajímavými příběhy. Především pro ty, kteří navštěvují 4. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY