Fáma

Fáma - Lesley Kara | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lesley Kara
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fáma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fáma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lesley Kara. Číst Fáma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svobodná matka Joanna se z Londýna přestěhovala do přímořského městečka, kde chce začít nanovo. Aby se lépe seznámila s místními, rozhodne se přihlásit do čtenářského kroužku. A právě zde bez nějakého rozmyslu vypustí, co se doslechla: že prý zde žije žena, která jako mladá zabila malého chlapce. Pro ospalé městečko je to velké sousto a jeho obyvatelé začnou okamžitě spekulovat, o koho se jedná. A brzy se také začnou navzájem obviňovat… Mimořádně vyzrálý a do poslední stránky napínavý debut plný falešných stop pro všechny fanoušky Liane Moriarty, Pauly Hawkins a Shari Lapeny.


...Kft. számos szolgáltatása közül válogathat kezdve a alapanyag fejlesztéstől egészen a kész kozmetikai termék piacrajutásáig ... Fáma könyvesbolt ... . Magunkról. Bérgyártás. A kozmetikai termékfejlesztésben szerzett több mint 30 év tapasztalatát kínáljuk partnereink számára, akik szeretnének magas minőségű kozmetikumokkal a piacra ... We'll stop supporting this browser soon. For the best experience please update your browser. Minden jog fenntartva ©2020 Fáma First Kft. site engine by Plex Online Verzió: 5.3.8 ... A tato fáma se rozšiřuje po celém měs ... Fáma - Kara, Lesley - Megaknihy.cz ... . Minden jog fenntartva ©2020 Fáma First Kft. site engine by Plex Online Verzió: 5.3.8 ... A tato fáma se rozšiřuje po celém městečku, nabývá obludných rozměrů a zcela ovlivní životy většiny v tomto, dosud poklidném místě. A z milých sousedů se rázem stávají špiclové, l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY